Blog Yazılarımız

Kına Organizasyonu her genç kızın hayalini süsleyen ve unutamayacağı vakitlerden bir tanesidir. Hayalleriniz veya hayallerinizin üstünde bir kına organizasyonu planınız düşünceniz veya oluşturduğunuz kına organizasyon fikirlerinizi firmamız ile gerçekleştirebilir ve sonucunda sadece mutluluğu yaşayabilirsiniz.  Kına Organizasyonlarında sizlerle birlikte olup, sizin istemiş olduğunuz konsept ve fikirlere dayanarak profesyonel anlamda bu özel gününüzü gerçekleştiriyoruz. Kına Gecesi Nedir? makalemizde de paylaştığımız gibi her gelenek/göreneğe göre konsept çalışmalarımız bulunmaktadır.Devamını OkuKına Organizasyonu FikirleriHer yörede ve kültürde en önemli şeylerden bir tanesi de düğün törenleri ve kına gecesidir.Bunlardan bir tanesi de gelinin baba ocağında son günü kalacağı gün yapılan Kına Gecesidir, duyguların oldukça yüksek olduğu ve baba,anne,kardeş en önemlisi Gelinin en duygusal günüdür aslında. bazı yörelerde ağıtlar yakılır, bazılarında gelin ağlatmak için bir söyleşi düzenlenir ve evlenecek olan kişini son günü aslında yaşantısının bir özeti gibi olur.

Devamını Oku


Organizasyon şirketi kurmak 

- 2007 yılından beri Organizasyon ve Tanıtım alanında faaliyet göstermekteyim, Düğün Nişan Kına Sünnet Açılış vb Organizasyon alanlarında olan artış nedeniyle, organizasyon işine girmek isteyenler için yılların vermiş olduğu tecrübem ile ilgili biraz açıklama yapmak istiyorum. 


Organizasyon nedir?

- Yapılması planlanan bir etkinliğin tamamını üstlenmek ve bunu organize etmeye organizasyon denir, fakat organizasyon hiç bir süretle eksik ve hata kaldırmamaktadır. 

Yapılması planlanan bir düğün organizasyonu olduğunu düşünsenize, tam gelin ve damat çıkışında müzik çalması gerekiyor, konfeti patlaması gerekiyor, gelin yolu açılması gerekiyor ama olmuyor, o gelin ve damat bir kez o yolu yürüyecek ve bir daha belki hiç bir zaman o tadı yaşayamayacak. 

Devamını Oku

  • Yazar: admin
  • Kategori: Duyurular
  • Oluşturulma Tarihi: 2016-09-25

Baskılı Balon Nedir ?

thumbs_9eaa5a8a86_w441_h224Balonlar sloganınızı ve mesajınızı iletmek için çok etkili bir yoldur. Baskılı Balon, ifade etmek istediğiniz şeyin bir balonun üstüne uygun renk bileşenleri ile basılmasıdır. Balon üzerine bastırmak istediğiniz firmanızın logosuda olabilir, sadece bir yazıda olabilir bir resimde olabilir. Tercih sizlerin.

Balonlar sloganınızı ve mesajınızı iletmek için çok etkili bir yoldur. Baskılı Balon, ifade etmek istediğiniz şeyin bir balonun üstüne uygun renk bileşenleri ile basılmasıdır. Balon üzerine bastırmak istediğiniz firmanızın logosu da olabilir, sadece bir yazıda olabilir bir resimde olabilir.

 Devamını Oku

  • Yazar: admin
  • Kategori:
  • Oluşturulma Tarihi: 2016-07-15


Bambaşka Organizasyon firmamıza sürekli bir yenilik katmaya devam ediyoruz. Organizasyon planlamalarınızı kolaylaştırmak, rezervasyonlarınızı kolaylaştırmak ve daha basit bir şekilde organizasyon planlamanızı yapabilmeniz için şu anlık Android uygulamamız yayınlanmıştır.

En kısa süre içerisinde İOS kullanıcıları için de uygulamamız hazırlanıp yayınlanacaktır.


Devamını Oku

  • Yazar: admin
  • Kategori: Duyurular
  • Oluşturulma Tarihi: 2016-07-13

Masa Sandalye Kiralama İstanbul